Ads 468x60px

Kontakt i współpraca

Szanowni Państwo, jesteśmy blogiem rodzinki 2 + 2 (póki co).

Chętnie poznamy Waszą opinię na temat naszego bloga.

Zapraszamy do współpracy z naszym serwisem. Jeżeli chcielibyście poinformować "rodzinki" o swoim produkcie, zainteresować rodziców wydarzeniem / spotkaniem, podzielić się informacjami o prowadzonej kampanii - napiszcie do nas.

Zobacz nasze zaproszenia!

Szczególnie miło będzie nam gościć Państwa plakat w prawej kolumnie naszego bloga. Umieszczamy tam informacje o festynach, spotkaniach, warsztatach i wydarzeniach kulturalnych - ze szczególnym uwzględnieniem Bydgoszczy. Możemy także przygotować fotoreportaż z "miejsca zdarzenia".

Zobacz nasze relacje z imprez!

Przyjmujemy produkty, gadżety, wydawnictwa dla dzieci i rodziców. Jeżeli nie boicie się rzetelnych testów i artykułu ma temat swojego projektu - zapraszamy! My nie owijamy w bawełnę i piszemy wszystkie nasze "za, a nawet przeciw".

Zobacz nasze recenzje i testy!

Z przyjemnością zorganizujemy z Wami konkurs dla naszych czytelników.

Piszcie do nas na adres e-mail: kontakt@porady-mamy.pl.


Nasze profile w serwisach społecznościowych


Nasz banner

Wsparcie dla bloga
Jeśli chcesz wesprzeć naszego bloga, zarejestruj się i korzystaj z serwisu Walutomat.pl - wymiana walut w Internecie. Dziękujemy! :-)

2 komentarze:

  1. Ciut wątpliwy to i wyjątkowo przedwczesny „prezent Gwiazdkowy”, ale gdybyś miała ochotę, to zapraszam:
    http://kozaikozak.blogspot.com/2012/12/znow-daam-sie-wciagnac.html

    OdpowiedzUsuń
  2. 56 yr old Account Executive Thomasina O'Collopy, hailing from Frontier enjoys watching movies like My Father the Hero and Puzzles. Took a trip to Coffee Cultural Landscape of Colombia and drives a 3500 Club Coupe. wiecej pomocnych wskazowek

    OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...