Ads 468x60px

poniedziałek, 1 czerwca 2015

Dzień Dziecka w "wielkiej piaskownicy"

Wszystkim dzieciom - tym małym i dużym, w tym wyjątkowym dniu - życzymy wszystkiego co najlepsze! Tym małym, aby rodzice zawsze mieli dla Was czas, tym starszym, aby każdego dnia mieli jak najwięcej dziecięcej radości w sobie!

Nie jestem zwolenniczką zawalania dzieci wielkimi prezentami, wychodzę z założenia, że Dzień Dziecka to wyjątkowe święto,w którym najlepszym prezentem jest czas poświęcony przez dorosłych. Drobiazg dla dzieci oczywiście się znajdzie. :-) Co roku staramy się wymyślić coś atrakcyjnego dla naszych maluchów, tak aby ten dzień był inny niż wszystkie.
W tym roku świętowaliśmy trochę prędzej, bo już w sobotę wsiedliśmy w PolskiBus.com i dwie godziny później byliśmy w Gdańsku, a za kolejne pół godziny na plaży w Stegnie.

"Wielka piaskownica" praktycznie jeszcze pusta przed sezonem, sprawiła nam wszystkim wiele radości!
 Dzieciaki stwierdziły, że śniadanie na plaży smakuje o niebo lepiej! Dorotka (7) z Pawełkiem (4) wyszaleli się i chyba tonę piasku wyniosły z plaży, a co najważniejsze stwierdziły, że mają fajnych rodziców.

 Później jeszcze spacer po Starym Mieście, obiadek w Sphinxie i powrót do domu.

W drodze powrotnej myśleliśmy, że nasze maluchy padną, w końcu od 4.00 były na nogach... a one nie dość, że nie spały to jeszcze zagadywały poznane w autobusie siostry - Olę i Paulinę. Niesamowite dziewczyny, które przejechały całą Polskę, żeby kibicować naszym siatkarzom podczas meczu Polska - Rosja. Serdecznie Was pozdrawiamy i gratulujemy cierpliwości do gadulstwa naszych dzieci!
Dziś też Dorotka z Pawełkiem mają zaplanowanych kilka atrakcji i mam nadzieję, że dzień będą miło wspominać. To był dobry dzień, zresztą jak cały weekend. :-)

1 komentarz:

  1. Fajnie jest nad morzem, jak jest pusta plaża :) My też niedługo jedziemy na dzień do Sopotu.

    OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...