Ads 468x60px

poniedziałek, 26 stycznia 2015

Tato, zbudujmy "Biedronkę"!

Nie wiem, czy tylko u nas jest taka tendencja, że kiedy planujemy jakiś wyjazd na ogół bez dzieci to często plany muszą ulec modyfikacji. Od kilku tygodni mieliśmy z mężem zaplanowany wyjazd, cały weekend bez dzieci... Jednak dzieci chyba się skądś o tym dowiedziały i musieliśmy zmodyfikować nasze plany, żeby w końcu zrezygnować z wyjazdu w ogóle.
Aaale tak naprawdę to nie do końca wina maluszków. Tym razem winne są moje plecy! :-( Tak niefortunnie w czwartek podniosłam materac, że coś w nich strzyknęło. Niby "wskoczyło" na miejsce, ale nadal plecy bolą mnie okropnie i nawet weekend w łóżku, z maściami, plastrami rozgrzewającymi i tabletkami, nie do końca pomógł. Mam nadzieję, że szybko uda mi się z bólem uporać i zacznę normalnie funkcjonować.
Chciałam Wam dziś pokazać jakich mam zdolnych chłopaków! Pawełek (~4) wpadł wczoraj rano do nas do łóżka, z prośbą: zbudujmy z klocków "Biedronkę"! O ósmej rano w niedzielę taka wiadomość może zaskoczyć, ale tata z synem dali radę i świetnie się przy tym bawili!
Powstał sklep z dwoma kasami,
 bramkami, działem motoryzacyjnym, ogrodniczym,
 z lodówkami, a nawet dział szósty z "promocją".
Od jakiegoś czasu królują u nas klocki Lego dla starszaków, ale Duplo i Mega Bloks dla młodszych dzieci sprawdziły się super, zresztą sami oceńcie efekt. :-)

6 komentarzy:

  1. Biedronka wyszła świetnie, nie ma to jak klocki Lego, jeżeli to Lego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo zdolni chłopcy i pomysłowe projekty ;-)
    Pozdrawiamy;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mnie też się bardzo podoba szczególnie ta Panie na kasie :]

    OdpowiedzUsuń
  4. Biedrona wyszła super, ale trochę przerażająca jest siła ich reklamy :(

    OdpowiedzUsuń
  5. Dzieci po prostu uwielbiają takie rzeczy :D

    OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...

Newsletter