Ads 468x60px

środa, 5 listopada 2014

"I love my blog" - o spotkaniu prawie idealnym...

... czemu prawie? Otóż wyjaśniam - pięć godzin to zdecydowanie za krótko!
Na wstępie pragnę podziękować Alicji i Patrycji za tak profesjonalne przygotowanie i fantastyczną atmosferę. Do Inowrocławia nie miałam daleko, więc tym chętniej się zdecydowałam na udział w spotkaniu. Zjazd miał miejsce już przeszło półtora tygodnia temu, a we mnie pozytywne emocje nadal trwają. Chciałam wcześniej podzielić się z Wami moimi wrażeniami, ale choróbska dzieci skutecznie odebrały mi siły.
Wracając do spotkania - powiedzieć "było super" to zdecydowanie za mało! Piękne miejsce (Jawa i Sen Cafe), fantastyczne dziewczyny, czas bez dzieci i obowiązków, ot taka sobota dla mamy!
Sobota, która dała wiele energii, pozytywnego myślenia i wypoczynku poniekąd. W podróż z "Bydzi" wybrałam się w bardzo miłym towarzystwie - Patrycji i Natalii, nawet nie wiem kiedy pojawiła się tablica z napisem "Inowrocław".  Na miejscu już w kawiarni czekały na nas organizatorki, inne uczestniczki spotkania, miła atmosfera, pięknie zastawione stoły, jak i prezent na wejście (chyba święty Mikołaj w tym roku prędzej działał :-))
Chwilkę po 10.30, w krótkim powitaniu Alicja rozpoczęła spotkanie, czyt. zaczęła się pełna integracja. :-)
Choć większości dziewczyn nie znałam, po kilku chwilach rozmowy, miałam wrażenie, że znamy się od lat. Na spotkaniu nie tylko siedziałyśmy i gadałyśmy. :-) Dzięki koszulove.com, GOOD LOOK i Studio Figura zabawiłyśmy się w kreatorki mody. Podzielone na cztery grupy stworzyłyśmy 4 różne stylizacje. Zabawa miała też znamiona rywalizacji, bo modelka zwycięskiej drużyny- ciuszki,w których występowała wygrywała! Tak się złożyło, że to modelka naszej grupy Patrycja pojechała do domu z fantastyczną koszulką od koszulkove.com i spódniczką z GOOD LOOK, w której wyglądała rewelacyjnie! Zresztą wszystkie modelki wyglądały świetnie!
Jako grupa wygrałyśmy dodatkowo karnet na  zabiegi spa w Studio Figura. Kasia  w krótkim wystąpieniu podzieliła się z nami wiedzą, jak organizować konkursy na blogu i Fb, aby wszystko było zgodne z prawem, po prostu legalne.
Patrząc na wiedzę, którą nam przekazała, mało który konkurs na FB czy blogach jest legalny.
Organizatorki nie pozwoliły, aby ktokolwiek był głodny na spotkaniu!
Pyszne przekąski,
fantastyczny obiad (w moim przypadku kaczka)
oraz cudowny w smaku tort!
Było pysznie!

Podczas spotkania przyczyniłyśmy się również do wsparcia Fundacji Feniks Anny Borowiak. Kwota jaką zebrałyśmy, nie jest może ogromna, ale zawsze chociaż jakaś kropelka w morzu potrzeb fundacji.
Jeszcze raz dziękuje wszystkim uczestniczkom za tak fantastyczny czas! Mam nadzieję, do szybkiego zobaczenia!
Tak pięknie minęło nam pięć godzin, które minęły mi stanowczo za szybko! Alicja i Patrycja ze spotkania puściły nas dosłownie z torbami, pełnymi prezentów od wspaniałych sponsorów, ale o tym już w następnym poście.:-)
PS. Autorem zdjęć jest Patrycja.

3 komentarze:

 1. WOW! Jakie fajne spotkanie! Na pewno była świetna atmosfera i super zabawa. Takie spotkania dodają skrzydeł, prawda? Gorąco pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super że się udało, tez uwielbiam takie spotkania, ale lubię na nich być pod warunkiem że już miałam okazję wcześniej kogoś poznać chociażby wirtualnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. super było! Dziękuję :)
  alexanderkowo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...