Ads 468x60px

wtorek, 14 października 2014

Blogowe WOW vol.2 i znowu "wow!". :)

Dopiero, co byłam na pierwszym spotkaniu Blogowe WOW, a już drugie za mną, a dziewczyny zbierają już zapisy na trzecie! Nie da się ukryć, że siła sióstr działa. :) 
Paulina i Martyna 
wysoko postawiły sobie poprzeczkę, zadbały o wszystko, nawet o pogodę (na pierwszym była okropna burza)! ;) Organizacja pierwsza klasa i wielki ukłon w Waszą stronę dziewczyny. Spotkanie było bardzo miłe i nawet nie wiem kiedy minęły mi cztery godziny, które spędziłam w Park Hotelu.
Miłe towarzystwo, pyszne jedzenie, prelekcje, a dodatkowo możliwość wsparcia dwójki maluchów - Basi i Franka
Pierwsza wystąpiła Weronika, która opowiedziała o swojej recepcie na pogodzenie pracy, bloga i funkcji bycia mamą. Wiem, że występ się podobał i dziewczyny chciały jeszcze więcej. Nie wszystko słyszałam, bo akurat bawiłam się z dziećmi, ale to był super czas. 

Mam nadzieję, że dzieci tez zadowolone, mojej własnej, osobistej córce zdecydowanie się podobało. :)
O swojej współpracy z blogerami i ciekawostkach książkowych opowiedział pani Agata z wydawnictwa "Nasza Księgarnia".  Dowiedziałam się też, że wydawnictwo ma swój dział promocji, gdzie można np. kupić książki z lekkimi defektami, za to w zdecydowanie niższej cenie (warto zajrzeć TU). Było bardzo miło, żałuje tylko, że nie starczyło czasu aby dłużej i ze wszystkim porozmawiać. Dziękuję także sponsorom, którzy przekazali nam miłe upominki, aby jeszcze uatrakcyjnić spotkanie. 

Sponsorzy

PS.  Tak się prezentują uczestniczki i mali uczestnicy spotkania :) Za zdjęcia dziękuję Patrycji, która już po raz kolejny została fotografem spotkania. 

Uczestnicy Blogowe WOW vol. 2Mam nadzieję, że do zobaczenia przy okazji kolejnego spotkania. :-)

2 komentarze:

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...