Ads 468x60px

sobota, 20 września 2014

Dumel: "Rozkręcany dinozaur" i... nie macie dziecka ;-)

Niedawno firma Dumel szukała osób skłonnych przetestować ich zabawki. Wysłaliśmy zgłoszenie i udało nam się podjąć współpracę z firmą. Kilka dni temu kurier przyniósł tajemniczy karton,
w którym czekała niespodzianka dla Pawełka (3) - rozkręcany dinozaur. Radość "małego" ogromna!!!
Gdy jakiś czas temu na fanpejdżu Dumela była mowa o nowej zabawce: rozkręcanym piesku i kocie -  miałam mieszane uczucia, czy chcę, aby moje dziecko rozkładało zwierzaka na czynniki pierwsze. Potem pojawiła się informacja, że w ofercie są jeszcze dinozaury. Ta opcja bardziej mnie przekonała. :-)
Nasz dinozaur okazał się rewelacyjną zabawką! Po tygodniu zabawy stwierdzam, że każda z rozkręcanych zabawek byłaby świetna. Pawełka (Dorotkę (6) również) zabawka pochłonęła całkowicie.
Skręcanie, rozkręcanie i na nowo tworzenie... Hitem jest elektryczna wkrętarko- wykręcarka, działa non stop! :-) Szczerze, nie pamiętam już kiedy Paweł na tak długo się czymś zainteresował, nie licząc ukochanych autek. :-)

W mojej opinie i moich małych testerów zabawka jest świetna!

Zalety zabawki:

 • jest kreatywna,
 • rozwija twórcze myślenie,
 • rozwija koncentracje, 
 • uczy samodzielności i wytrwałości
 • rozwija sprawność manualną
 • porządne wykonanie- zabawka jest zdecydowanie "dziecioodporna", pomimo kilku upadków jest nawet nie draśnięta
 • dołączone do zestawu baterie, zabawka jest gotowa od razu do użycia
 • nauka przez zabawę
Wady:
 • przydałoby się jakieś opakowanie np. skrzynka majsterkowicza, która po skończonej zabawie byłaby w stanie pomieścić narzędzia i zapasowe śrubki, które łatwo się gubią.
Za możliwość testowania dziękujemy firmie Dumel, a Was zapraszam na fanpejdż firmy. 

5 komentarzy:

 1. Nam też się udało, ale mamy co innego :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. O, super, ciekawa jestem, czy i mi by się spodobała ;)
  P.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak tylko mój synek zobaczył te zabawki to stwierdził, że musi je mieć;) Tak patrząc na zdjęcia i to z jakim zapałem Twoje dzieci bawią się zabawkami Dumel'a stwierdzam, że i mojemu małemu dadzą wiele radości.

  OdpowiedzUsuń
 4. mieliśmy kiedyś podobny samolot rozkręcany, potwierdzam, zabawka wciąga na dłużej ...

  OdpowiedzUsuń
 5. Perhaps it ought to be lowered or increased to acquire a better result. To play at one wager a protracted time|for a very long time}, use the automatic spins mode not to 점보카지노 begin spins every time however simply watch the sport. Although the games are free, they offer a feeling of excitement and create the ambiance of a real casino. We have discovered that customers who typically play right here report the fewest software program glitches.

  OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...