Ads 468x60px

środa, 18 czerwca 2014

OsmozaCare: "magiczne" patyczki dla szalonego chłopca i zwariowanej dziewczynki...

Dziś o moim odkryciu: bardzo przydatnym, super działającym i prostym w użyciu od OsmozaCare.
Jakiś czas temu na FB wygrałam konkurs, w którym nagrodą były różne produkty tej firmy m.in. Aplikatory antrybakteryjne z Eozyną 2% na uszkodzenia skóry. Oczywiście chciałabym nie mieć okazji ich użyć, ale wiadomo wypadki się zdarzają...
W ubiegłym tygodniu - wyobraźcie sobie! Chodnik zaatakował Pawełka (3) i to dwa razy! Zdarte kolana (na szczęście nie mocno) i krew się polała. Wiadomo, odkazić trzeba i najlepiej zrobić to tak, aby odwrócić uwagę dziecka. Patyczki OsmozaCare bardzo nam pomogły! Na zbitych kolanach namalowaliśmy czerwoną Skodę i wielkie słoneczko. :-)
Kilka zdań o produkcie
Jedno opakowanie od OsmozaCare zawiera 12 jednorazowych aplikatorów, które osuszają, odkażają i przyspieszają gojenie sie skaleczeń. Aplikatory wyglądają jak patyczki do uszu, z tym że zawierają dawkę aktywnego roztworu. Do produkcji została zastosowana innowacyjna technologia Clic&Go, czyli mówiąc po naszemu "kliknij i zastosuj". Podoba mi się, że właściwa strona, z której należy dokonać załamania patyczka została zaznaczona kolorem, przez co używanie jest jeszcze prostsze. Akurat te aplikatory (bo z serii Clic&Go są jeszcze inne produkty) barwią na czerwono - dla dzieci jest to atrakcja, bo mogą powstać wyjątkowe rysunki; podejrzewam, że starsi mniej entuzjastycznie zareagują na zabarwienie skóry. :-)

Szczerze powiem, że jestem zachwycona produktem i myślę, że powinien być na wyposażeniu każdej domowej apteczki (do torebki też nie zaszkodzi wrzucić). Skaleczenia zdecydowanie szybciej sie goją, a i dla dzieci nie są takie straszne. Pawełkowe kolanka już prawie doszły do siebie, dziś nawet był smutny, że jego Skoda znika. :-)

6 komentarzy:

 1. najlepszy wynalazek !!! Znamy i stosujemy zachwycam się też osobiście pianką :D
  nasz niezbędnik :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tez zachwycona pianką jestem i patyczkami na opryszczkę :)

   Usuń
 2. Dla mnie bomba -muszę poszukać tego w aptece :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny produkt. Muszę się koniecznie się zaopatrzyć w te aplikatory, bo w sezonie letnim obitych kolan i łokci nie brakuje;)

  OdpowiedzUsuń
 4. 53 yr old Nuclear Power Engineer Salmon Kinzel, hailing from Haliburton enjoys watching movies like The Derby Stallion and Digital arts. Took a trip to Lagoons of New Caledonia: Reef Diversity and Associated Ecosystems and drives a Jetta. kliknij tutaj, aby dowiedziec sie wiecej

  OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...