Ads 468x60px

środa, 21 maja 2014

"Szkoła Księżniczek" zaprasza!

Jeśli macie w domu "małą księzniczkę" ta informacja zdecydowanie Wam się przyda!. :-)
5 maja ruszył drugi sezon serialu Szkoła Księzniczek na Disney Channel. Znajdziemy tutaj wiele odpowiedzi na pytania dla małych dam, m.in. jak przygotowac przyjęcie, jak dobrać odpowiedni strój na przyjęcie u przyjaciółek, jak zopiekować się zwierzątkiem domowym. W tej serii spotkamy księżniczki: Aurorę, Arielkę, Kopciuszka, Tianę, Roszpunkę, Annę i Bellę. Każda księżniczka jest inna i ma inne atrybuty, którymi dzieli się z nami.
Ja jestem tą bajką zachwycona, Dorotce (6), też ta seriia bardzo się spodobała - w końcu jest "małą księzniczką".
Ten program rozwijający twórczo i zachęcają do działania, a także do próbowania nowych rzeczy i doskonalenia się w różnych umiejętnościach. 
Dodatkowo na stronie http://www.disney.pl/szkola-ksiezniczek-2/, po każdym odcinku można sprawdzić swoja wiedzę i zdobyć odznakę z wiedzy, aby na koniec zdać egzaminy i zostać absolwentka szkoły. 
Ostrzegam to wciąga! Disney Channel stworzył fajny pomysł na spędzenie swojego czasu z dzieckiem. To już drugi sezon, pierwszego nie widziałam i pewnie gdybym nie dostała informacji, że drugi sezon rusza, to bym nie oglądała, a zdecydowanie szkodaby było. 
To jak, zostajemy księzniczkami?

6 komentarzy:

 1. Ja będę księżniczką, ja !

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie mam w domu małej księżniczki, ale akcja ciekawa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Koniecznie muszę Gabi pokazać :-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze nie trafiliśmy, mimo, że Disney Chanel to ten ulubiony. No ale teraz podwórko wygrywa z tv :)

  OdpowiedzUsuń
 5. 34 year old Systems Administrator II Douglas Capes, hailing from Clifford enjoys watching movies like "Charlie, the Lonesome Cougar" and Water sports. Took a trip to Archaeological Sites of the Island of Meroe and drives a Ferrari 333 SP. nastepny

  OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...