Ads 468x60px

wtorek, 27 maja 2014

Bydgoszcz: "Blogowe WOW" było naprawdę wow! :-)

O planach blogowego WOW przygotowywanego przez Paulinę i Martynę wiedziałam już od grudnia, jednak jakoś zgapiłam się zapisać. Pogodziłam się, z tym, że niestety miejsca się skończyły i pomimo, że to moje rodzinne miasto - nie wezmę udziału w tej impreznie. Poczyniłam już nawet plany na sobotę, a tu w środku tygodnia zwolniło sie jedno miejsce, potem drugie i właśnie na to ostanie się załapałam.
Bardzo się z tego cieszę, bo spędziłyśmy z Dorotką (6) super czas.
Wiadomo, że ten kto ma najbliżej, zazwyczaj najpóżniej się zjawia. 
My dotarłysmy jako jedne z ostatnich uczestniczek, za to z ciastem marchewkowym pod pachą - jeszcze rano pieczonym przez moje dzieciaki ( dla tych, co chcieli przepis zapraszam TUTAJ).
Park Hotel w Bydgoszczy, w któym miało miejsce spotkanie znałam już z kilku uroczystości rodzinnych i warsztatów, jednak zdecydowanie na nowo mnie zauroczył. Piękna sceneria, smaczne jedzenie i kącik zabaw dla dzieci, z uwielbionym przez dzieciaki basenem z piłeczkami. Dziewczyny włożyły naprawdę sporo pracy, żeby udało się to spotkanie i wielkie ukłony w ich stronę. Podczas spotkania odbyła sie loteria charytatywna,  z której całkowity dochód został przeznaczony na wcześniej ustalony cel - trójkę chorych dzieci.
 
Dorotki szczęśliwa łapka wylosowała trzy książki."365 bajek na dobranoc" wydawnictwa Publicat, wydawnictwa Zysk i S-ka "Bo we mnie jest ex" Iwony Skrzypczak
i jako trzecią "Diete horoskopową" wydawnictwa Grodkowskiego. 
Ostatnia pozycje już  posiadaliśmy i wymieniliśmy na koszyczek z jedna z uczestniczek. Podczas spotkania swoje wystąpienie miała pani Ania ze Szkoły Rodzenia Vita, która mówiła m.in. o zaletach czytania dzieciom jeszcze w okresie ciąży, jaki ma to wpływ na rozwój i o wielu jeszcze ciekawostkach. 
Niestety nie słyszałam jej wypowiedzi, ponieważ akurat bawiłam się z chętnymi dziećmi, w kąciku dziecięcym Park Hotelu. Animatorka, która miała się tym zająć, przez sytuacje losowe nie dotarła, ale myślę, że pomimo ograniczonych możliwości sprzętowych dzieci były zadowolone. :-) 
Wystapiła też Klaudia z Dziecinne rewolucje ze swoim pomysłem na temat antykoncepcji u nastolatek, a także Wiola z mama bloguje, która z zdradziła kilka sekretów z pozycjonowania stron. Spotkanie miało nawet swojego fotografa! 
Zdjęcia super, dziękujemy za nie Wegner-Keiling photography, szkodaby było się z Wami nimi nie podzielić, więc w realcji zdjęcia zrobione przez profesjonalistkę. :) 
Było bardzo miło i juz czekamy na następne WOW, a zwłaszcza Dorotka nie może sie doczekać, spotkania z nowymi koleżankami.
Sponsorzy spotkania:

Plakaty by Daria z Hej Misiek.
Patronaty: 

Sponsorzy:
Osoby obecne na spotkaniu:

11 komentarzy:

 1. Było rewelacyjnie. Serdecznie dziękujemy za pomoc w zabawianiu dzieci. Do następnego :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie dziękujemy za pomoc przy zabawie z dziećmi.

  OdpowiedzUsuń
 3. Do zobaczenia na kolejnym WOW :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciasto było przepyszne :) Dzięki za przepis, a przede wszystkim cieszę się, że mogłyśmy się poznać. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mam nadzieję, że szybciej sie spotkamy niż przed kolejnym WOW, daleko od siebie nie mamy :)

   Usuń
 5. Kochana, pozdrów Dorotkę od cioci Pauliny, która załatwiała jej i nalewała wodę jak biedna zmęczona z zabaw wracała! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Swietna akcja I to w mojej kochanej Bydgoszczy... pozdrawiam cieplo.

  OdpowiedzUsuń
 7. To było Twoje ciasto marchewkowe? Było super!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. przyznaję się do niego :) Przepis na blogu, szybkie, proste i uwielbiane przez moje dzieci. :)

   Usuń
 8. Jakie owocne spotkanie i widać, że bardzo radosne :)

  OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...