Ads 468x60px

środa, 13 listopada 2013

Spinka dla Wiatraka, potrzebna nasza i Wasza pomoc! Tutaj wszystko się zaczęło... :-)

Nasi drodzy czytelnicy, zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Wiele razy pokazaliście, że razem możemy zrobić bardzo wiele: 1% dla EmilkiSiepomaga.pl: Ratujmy oczko Szymka.

Fundacja Wiatrak to miejsce w Fordonie (dzielnicy zwanej "bydgoską sypialnią"), która daje szanse na Rozwój - piszemy przez duże "r", ponieważ do tego miejsca mogą przychodzić na zajęcia pozaszkolne, starsi uczą się języków i tańca, dorośli chodzą na kursy doskonalenia zawodowego, studenci służą tutaj wsparciem i rozpoczynają swoją przygodę z przedsiębiorczością i "byciu mentorem". Pod dachem Wiatraka znajdują też miejsce wolontariusze młodzieżowi i europejscy, którzy przyjeżdżają tutaj w ramach projektu EVS.

Nasza rodzinka ma swój początek w D.A. MartyriaWiatraku, poznaliśmy się w gronie redagującym radiowy program studencki "Akademicka 12" w Radio Plus Bydgoszcz i gdyby ktoś kiedyś powiedział, że on zostanie moim mężem, a ona moją żoną... ;-)
Troszkę musimy Was rozczarować, 
na tym kolażu nie ma jeszcze Szymona.

Kochani, nie przedłużając... Obejrzyjcie film z księdzem Krzysztofem Buchholzem i przeczytajcie list, który kieruje do nas wszystkich.
Więcej informacji znajdziesz na stronie www.wiatrak.org.pl!

Bardzo prosimy Was o wsparcie dla Wiatraka!

PS: Skrócony adres dla tego posta http://spinka.porady-mamy.pl - adres podawać bez www!

1 komentarz:

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...