Ads 468x60px

niedziela, 3 listopada 2013

PromoSzop.pl: Promocje, kupony rabatowe i wyprzedaże - jak skorzystać z rabatu w sklepie internetowym coocoo.pl

Wczoraj Zwyczajna Mama popełniła posta o serwisie rabatowym PromoSzop.pl. Postanowiliśmy dzisiaj przyjrzeć się temu z bliska i "przeklikać się" po jednym z internetowych sklepów dziecięcych - coocoo.pl.
Z coocoo.pl spotkaliśmy się w Bydgoszczy na Familijnym Targowisku Umiejętności i Różności "Od brzuszka do szkolnego fartuszka" - tym bardziej miło nam, że mogliśmy ich znaleźć na PromoSzop.pl.
  • Zaczynamy!
Wchodzimy na stronę PromoSzop.pl. Serwis został bardzo przyjemnie zaprojektowany, kolory są przyjemne dla oka, zbudowano bardzo przejrzyste menu... bla, bla, bla - tak byśmy musieli zacząć, gdybyśmy pisali do Antyweb.pl. :-) No dobra siostry - idziemy na zakupy! :-)


  • Co my tutaj mamy?
Możemy sobie obejrzeć Nowe kupony i te najpopularniejsze w TOP 20..., warto też zajrzeć do Sklepy od A-Z.
My "służbowo" kliknęliśmy w Ulubione kategorie -> Dla dzieci.
Zobaczcie jak wiele różnych firm można tutaj znaleźć! :-) W serwisie PromoSzop.pl znajdziemy informacje w jaki sposób możemy otrzymać rabat na zakupy.
  • Robimy zakupy z rabatem
PromoSzop.pl jest katalogiem rabatów i zniżek w sklepach internetowych. Znajdziemy tam także oferty, które zostały przygotowane tylko dla nich i na pewno taki rabat będzie dla nas miłym zaskoczeniem. Po prostu wystarczy wybrać ofertę promocyjną - kupon czy kod rabatowy, kliknąć na „pokaż kupon”. Ukaże się specjalny kod rabatowy kuponu i nastąpi przekierowanie na odpowiednią stronę z wybraną przez Ciebie akcją lub ofertą promocyjną.

Gdy znajdziemy interesującą nas promocję, wybieramy nasz sklep i idziemy na zakupy.
Podczas zakupów w coocoo.pl towarzyszy nam informacja o aktualnej promocji w wybranym sklepie.
Będąc na stronie coocoo.pl możemy przeczytać o nowościach, a gdy przesuniemy się po serwisie trochę w dół, pod sliderem spotykamy miłą dziewczynkę, która zaprasza nas do zapoznania się z super wyprzedażą do -80%!
Oferta przygotowana przez naszych sąsiadów z Niemcza jest ciekawym pomysłem na nadchodzącą zimę i zbliżający się czas grudniowych prezentów.
  • Czy warto?
Zakupy przez internet są coraz bardziej popularne a konsumenci korzystający z nich mają prawo do reklamacji i zwrotu zakupionych towarów (UOKiK: Zakupy przez internet). W sieci można spotkać wiele dobrych produktów w świetnej cenie - czasem są to rzeczy wyłącznie rozprowadzane przez internet.
Robiąc zakupy tym kanałem pamiętajmy o kosztach przesyłki - ona najczęściej jest dodatkowym kosztem.

PromoSzop.pl jest ciekawą propozycją dla kupujących w sieci. Warto sprawdzić, kto aktualnie ma promocje na artykuły dla dzieci, artykuły drogeryjne, artykuły sportowe, elektronikę, filmy, książki, muzykę, obuwie, odzież, restauracje, RTV i AGD, zabawki... Fajna alternatywa dla zakupów grupowych.

Polecamy i dodajemy do Naszych Ulubionych! :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...