Ads 468x60px

czwartek, 10 października 2013

"Mama i ja": Zdrową wodę pijemy i w "Klubie" rabaty wygrywamy!

Spotkaliście w sklepie wodę Mama i ja? Jest to wyjątkowa, niegazowana woda źródlana przeznaczona dla dzieci od pierwszych chwil życia. Jako uzupełnienie diety polecana również kobietom w okresie ciąży oraz karmienia. Czerpana jest z głębokości 170 metrów, ze źródła bijącego na obrzeżach Słowińskiego Parku Narodowego, co gwarantuje jej absolutną ekologiczną czystość pod względem fizykochemicznym i mikrobiologicznym.
Mama i ja jest wodą o niskim stopniu mineralizacji i niskiej zawartości sodu. Jej wyjątkowy skład sprawia, że stanowi idealną bazę do przygotowania napojów i posiłków dla niemowląt.

Czy słyszeliście o Klubie Moja Mama i Ja? Jest to miejsce, w którym przeczytacie świetne artykuły na temat zdrowia i opieki nad maluchami. Możecie też tutaj wygrać bardzo fajne rabaty. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.klubmamaija.pl i już możemy zbierać punkty za zakup wody Mama i ja, wypełnianie ankiet, polecanie klubu znajomym mamom.
Już 15 października poznamy 100 zwycięzców III etapu konkursu, którzy dostaną "rabatówki" do Smyk.com. Za chwilę poznamy także finalistów całej zabawy i nowy projekt pod nazwą:

"Rozpieszczamy Mamy"

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...