Ads 468x60px

czwartek, 24 października 2013

"Klub Mam Ekspertek": Fotoreportaż z IV spotkania

Dopiero co szykowałam budzik na 3.30 żeby dojechać do Warszawy, na spotkanie Klubu Mam Ekspertek, a już prawie tydzień minął od tego wydarzenia - czas zdecydowanie ucieka za szybko. :( Warszawa przywitała mnie piękną jesienią - taką naszą, prawdziwą, złotą...
... a na miejscu spotkania w "Kolonii" na Ochocie- Alunia cudownym uśmiechem.
Było to już 4 spotkanie KME a drugie, w którym uczestniczyłam i podobnie jak poprzednie, bardzo mi się podobało.
Jadąc na spotkanie zostałyśmy poproszone o zabranie ze sobą nożyczek na potrzeby warsztatów architektonicznych. Przyznam się, że bardzo mnie to intrygowało i zastanawiałam się, co też takiego będziemy robić.

Zadanie okazało się fantastyczne! Pod okiem pani architekt Agnieszki Plesiak (http://akprojects.pl) stworzyłyśmy swoje mood board i sample board. Wykorzystałyśmy do tego dostępne materiały (próbki tapet, farb, wykładzin, magazynów wnętrzarskich itp.). Architektem raczej już nie będę, ale zdobytą wiedzę już niedługo wykorzystam do zabawy z Dorotką, w końcu misiowy domek sam się nie zaprojektuje. :-)
Na spotkaniu pojawił się Paweł Zawitkowski, który tym razem opowiadał o obuwiu - jak wybierać i na co zwracać uwagę kupując butki dla dziecka.
Pani Marta Wagner zaprezentowała teatrzyki, które zdecydowanie skradły moje serce! Świetna rzecz dla dużych i małych! Każde opakowanie zawiera w sobie ładne, wyraźne dwustronne postacie wycięte na grubej tekturze pokrytej laminatem  plus patyczek do tego, a także gotowy scenariusz. Cena także jest przyzwoita (ok.30 zł), a zabawa twórcza dla całej rodziny.
Drugi produkt, też projektu pani Magdy to wieeeeelgachych rozmiarów kolorowanka (120x80 cm)! W chwili obecnej dostępne są 4 wzory, ale to dopiero początek, któremu osobiście wróżę sukces.Znaleźć je można TU.
Oczywiście nie zabrakło czasu na plotki, a nawet testowanie Tongi. :)
Było też wystąpienie pani Magdy na temat amerykańskich produktów dla dzieci (puzzli, szablonów do nauki rysowania i odrysowywania) firmy Mudpuppy. Puzzle (inne produkty również) porządnie wykonane, estetyczne, po prostu takie, ze dziecko je pokocha! W ofercie są nawet puzzle kilkuelementowe dla dzieci rozpoczynających przygodę z tą zabawką. Prezentowane były również świetne puzzle magnetyczne idealne do zabrania w podróż. Jedyny minus tych produktów to dość wysoka cena.
Było tez spotkanie z blogującym tatą Grzegorzem Stykowskim (http://www.lifenotes.pl/), który podzielił się z nami wiedzą: co robić, aby nasze zdjęcia były lepsze, a także odpowiedział na masę nurtujących nas pytań. Na koniec nie zabrakło nowości ze świata zabawek przedstawionych przez portal www.zabawkowicz.pl.
Podczas spotkania zobaczyłam coś co mnie zupełnie zaskoczyło, a mianowicie multimedialne okładki firmy SKAG. Wystarczy prosta aplikacja na smartphone i obraz "ożywa". Przyznam robi to niesamowite wrażenie!
Zdjęcia tego nie oddają, warto obejrzeć filmik:
To tajemnicze pudełko...
to zestaw do samodzielnego wyhodowania wodnego smoka, a nawet kilku osobników! Zestaw zawiera jaja, pokarm i zestaw do napowietrzania,a także sam pojemnik do hodowli. Smoki mają około 2cm, żyją 6 miesięcy i kiedy im się w domu przyjrzałam stwierdziłam, że nie są w moim typie. :)
Była także prezentacja nowych zabawek Playmobila, fantastycznych pisaków i maty wodnej od firmy Dumel.
Każda z uczestniczek spotkania wyjechała do domu z aniołkiem Sonny Angels, a także produktami dla dzieci marki Pat&Rub, pudełkiem Shinybox, wielką kolorowanką, a podróż umilał nam magazyn Gogaga
 
Już niedługo napiszę Wam więcej o produktach, które ze sobą przytaszczyłam do "Bydzi". :-)

PS. Na spotkaniu ujawniły się dwie zdolne klubowiczki: Kasia z bloga milionfeet.pl, która zaprezentowała swoje drewniane wyroby, w tym rewelacyjny domek (moja miłość od pierwszego spojrzenia :-)) oraz przepiękne wyroby hand-made od Hally.

1 komentarz:

  1. Spotkanie bardzo ciekawe, a poza tym miło było się zobaczyć w realnym świecie :)

    OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...