Ads 468x60px

piątek, 11 października 2013

14 października 2013: "Aktywna Rodzina - Relacje na Medal" (Bydgoszcz)

Drodzy mieszkańcy grodu Łuczniczki, 14 października odbędzie się w Bydgoszczy spotkanie z cyklu Aktywna Rodzina - Relacje na medal. Celem kampanii jest uświadomienie rodziców jak ważną rolę w rozwoju dziecka odgrywają pozytywne relacje i więzi rodzinne. Więzi rodzicielskie można doskonale rozwijać poprzez wspólną rodzinną aktywność fizyczną. Rodzinne uprawianie sportów buduje zarówno silne relacje rodzic-dziecko, jak również kształtuje w dziecku nawyk i zamiłowanie do uprawiania sportu.
Gościem spotkań jest Dorota Zawadzka, popularna "Superniania", znany rodzinny psycholog i ekspert w zakresie wychowania dzieci. Podczas warsztatów Rodzice pogłębią wiedzę na temat znaczenia wspólnych zabaw ruchowych i ich wpływu na kształtowanie pozytywnych relacji z dziećmi.
W ramach prowadzonej kampanii w 26 miastach w całej Polsce odbywają się spotkania w formie warsztatów dla rodziców, w czasie których można dowiedzieć się, jak wiele korzyści daje dzieciom rodzinne uprawianie sportu czy w ogóle aktywne spędzanie czasu z mamą i tatą.
Celem akcji jest budowanie świadomości rodziców, jak ważna dla prawidłowego rozwoju dziecka jest wspólna aktywność ruchowa. Jazda na rowerze, pływanie, uczestnictwo w grach zespołowych czy innych formach ruchu fantastycznie wpływa na pogłębienie więzi między rodzicami i dziećmi.

Koszt warsztatu: wstęp wolny
Data spotkania: 14 października
Miejsce spotkania: Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, ul. K.Szymanowskiego 3, 85-074 Bydgoszcz, (aula w nowym budynku biblioteki UKW)
Informacje dodatkowe: ilość miejsc ograniczona.

Chcesz się zapisać na spotkanie? Chcesz sprawdzić kiedy Aktywna Rodzina będzie w Twoim mieście?

1 komentarz:

  1. My byliśmy i polecamy :-))) spotkanie bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło :-)))

    OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...