Ads 468x60px

piątek, 13 września 2013

"Klub Moja Mama i ja": Ciekawe miejsce w Sieci dla mamy i dziecka. Nowy program lojalnościowy dla nas!

Jak tam Wasza kranówka? Nasza niestety pozostawia osad w czajniku; bywa, że ma "dziwny kolor"; zdarza się, że nieapetycznie pachnie. Remedium na te dolegliwości jest inwestycja w filtry lub kupujemy wodę do picia. Pragniemy Wam dziś przedstawić coś nowego! Zbieranie punktów za zakup wody. Tak, zbieramy punkty za wodę!
Klub Moja Mama i Ja, to projekt skierowany do matek. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.klubmamaija.pl i już możemy zbierać punkty za zakup wody Mama i ja, wypełnianie ankiet, polecanie klubu znajomym mamom. Dla 100 osób z największą ilością punktów w każdym miesiącu partnerzy akcji smyk.com oraz serwis empikfoto.pl przewidzieli nagrody w postaci zniżek do sklepu smyk.com i rabatów na fotobooki w empikfoto.
Po trzech miesiącach funkcjonowania i gromadzenia użytkowniczek, klub Moja Mama i Ja na kolejne trzy zostanie przekształcony w Program Lojalnościowy Rozpieszczamy Mamy. Przewidziane są cykliczne konkursy dla klubowiczek z atrakcyjnymi nagrodami.

Strona www.klubmamaija.pl to nie tylko program lojalnościowy. Rodzice znajdą tutaj szereg interesujących artykułów dotyczących zdrowia, urody, zabaw z dziećmi, powrotu do pracy. Będzie można także zapoznać się z licznymi poradami jak chociażby: jak zorganizować życie po powrocie do pracy, jak mądrze tracić wagę i jak zadbać o swoje ciało po ciąży.
Zapraszamy też do nas ojców! Panowie, znajdziecie tutaj wiele artykułów skierowanych tylko do Was.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...