Ads 468x60px

czwartek, 12 września 2013

18 września: "Bezpieczny Maluch" - bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci

Dziewczyny, byłyście w tym roku na bezpłatnych warsztatach Bezpieczny Maluch? W Bydgoszczy byli 6 marca. Jeśli nie byłyście, mam dla Was bardzo dobrą wiadomość! Bezpieczny Maluch ponownie zawita do grodu Łuczniczki 18 września 2013!
Kampania Bezpieczny Maluch to najszersza w Polsce akcja skierowana do kobiet w ciąży i rodziców małych dzieci mająca na celu edukację z zakresu bezpieczeństwa i zdrowego rozwoju dziecka.
Tematem przewodnim spotkań jest warsztat dotyczący udzielania pierwszej pomocy małemu dziecku prowadzony przez wykwalifikowanego ratownika medycznego.

Poza warsztatem z pierwszej pomocy prowadzonym przez wykwalifikowanego ratownika medycznego, na rodziców czeka też spotkanie z Ekspertem Maxi-Cosi, który poprowadzi autorski warsztat “Bezpieczny transport niemowląt i małych dzieci”.

Partnerzy Kampanii przygotowali dla każdego uczestnika atrakcyjne upominki związane z bezpiecznym macierzyństwem oraz dla niektórych dodatkowo cenne nagrody, które będzie można otrzymać na koniec warsztatów. Nagrodą główną spotkania jest fotelik samochodowy Maxi-Cosi CabrioFix.

Jesienią 2013 Bezpieczny Maluch odwiedzi 40 miast w całej Polsce.

Ja zapraszam Was do mojej Bydgoszczy:
- miejsce spotkania: Hotel City, ul. 3 maja 6;
- data spotkania: 18 września (środa);
- czas spotkania: 16:30 - 20:30;
- koszt: warsztaty bezpłatne, liczba miejsc ograniczona - formularz rejestracyjny!

Szczegóły na stronie internetowej: http://www.bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...