Ads 468x60px

piątek, 14 czerwca 2013

składywęgla.pl Polonia Bydgoszcz: Byliśmy z dziećmi na treningu!

Pamięta ktoś z Was nasz post I ♥ Speedway!? Tata Szymon postanowił pokazać dzieciom trochę "czarnego sportu". Zabrał je na otwarty trening składywęgla.pl Polonii Bydgoszcz.
Na stadionie Dorotka (5) spotkała swojego kolegę Darka (5). Młodzież nie mogła znaleźć dla siebie miejsca, ale jak już usiedli - ryk silników, zapach metanolu i chmura pyłu - zrobiły wrażenie.

Jednak muszę powiedzieć, że naszej córeczki wychodzi "kobietka" i zaczęła się dyskusja... Bo Darek lubi Ben 10, a Dorotka Jake i Piraci z Nibylandii...
Jedyna nadzieja taty pozostała w Pawełku (2). :-) Junior obejrzał dwa pierwsze biegi i... zainteresował się wędrówkami między ławeczkami, bieganiem po koronie stadionu, zbieraniem kamyczków.
Tato co Ty na to? Papcio strzelił focha i zamknął się w sobie. Wieść niesie, że na razie skapitulował. No cóż, trzeba wrócić przed telewizorek. "Poradowo-mamowa" ekipa potrzebuje jeszcze czasu i trzeba się z tym pogodzić. Tata wewnętrznie ryczy, ale się nie poddaje - mówi, jeszcze tutaj wróci. Twardy z niego gość!

PS: Tata Darka jest z niego bardzo dumny - jeszcze niedawno przeszkadzał mu ryk silników, dzisiaj spisał się na medal!
 Brawo chłopaku! :-)

2 komentarze:

  1. Oj to zdecydowanie sport nie dla mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zawsze marzy lam żeby na żywo zobaczyć wyścigi :). Świetna sprawa.

    OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...