Ads 468x60px

czwartek, 20 czerwca 2013

21 - 23 czerwca 2013: Bydgoska Noc Kupały / Ster na Bydgoszcz - w ten weekend wyłącz komputer!

Najbliższy bydgoski weekend będzie pełen wrażeń. Spakujcie dzieciaki i wybierzcie się na Stare Miasto, szkoda czasu na Internet! :-)

21 czerwca wpadnijcie pod Most Bernardyński. O godzinie 23:00 rozpocznie się Bydgoska Noc Kupały. Ustawimy się nad Brdą i będziemy wspólnie puszczać lampiony. Cena jednego lampionu - 5 złotych. Więcej informacji znajdziecie na fanpejdżu www.facebook.com/BydgoskaNocKupaly.

W dniach 21 - 23 czerwca obierzcie Ster na Bydgoszcz 53˚N, 18˚E. Przypłyń na święto wodniaków, odwiedź uroczą Polskę, baw się i świętuj w centrum Europy, cumuj bezpłatnie! :-)
W programie m.in.:
 • 21.06: „Piraci z Karaibów” - plenerowy bal piracki;
 • 22.06: V Bieg Mostami Bydgoszczy o Puchar JM Rektora UTP, Spotkanie edukacyjne na statku solarnym „Słonecznik”, „Dziecięca Orkiestra Szantowa”; Uroczysta parada jednostek pływających na Brdzie, „Spotkanie z Kapitanem” – Kuba Strzyczkowski, Koncert Shantażyści, CARRANTUOHILL& TANIEC IRLANDZKI, „Koncert na wodzie - Alvon Johnson”, „Marcin Wyrostek MUSIC & DANCE SHOW”, „Historia wodnego świata dźwiękiem i światłem malowana” Laserowe widowisko 3D;
 • 23.06: Bijemy rekord! Zumba w plenerze, Spotkanie edukacyjne na statku solarnym„Słonecznik”, „Rzeczne Potyczki. Jak Szwedzi Bydgoszcz rabowali”. Rekonstrukcja historyczna na Brdzie, Piknik na Wyspie; „Wielki wyścig butelkowy na Brdzie”. Drużynowe pływanie na łodziach butelkowych, „Popołudnie kabaretowe”, "TERCET CZYLI KWARTET", "Wodne Potyczki. Janusz Brzozogłowy, Starosta Bydgoski na straży pogranicza polsko - krzyżackiego". Widowisko historyczne.
Szczegółowy program znajdziecie na www.sternabydgoszcz.pl i fanpejdżu www.facebook.com/SterNaBydgoszcz.

W ten weekend nie siedźcie w domu! A hoj!

2 komentarze:

 1. do Bydgoszczy mam daleko, ale akurat w ten weekend jadę na rekolekcje, więc komputer siłą rzeczy będzie wyłączony :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O! Dobry czas przed Tobą!
   Życzymy dobrych owoców! :-)

   Usuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...