Ads 468x60px

środa, 15 maja 2013

"Świadoma Mama" intymnie - Bydgoszcz: Fotoreportaż

Mimo fatalnej pogody (burzy z gradem i "masakrycznym" deszczem) udało mi się dotrzeć na spotkanie do Hotelu Brda. Sala była już pełna mamusiek z wielkimi "brzuszkami" albo z maluszkami. Jest to drugie spotkanie z serii Świadoma Mama na jakim byłam i po raz kolejny mówię Wam, że warto.
Samego początku nie widziałam, przez potężna ulewę nie udało mi się dotrzeć na czas - udało mi się wejść w trakcie spotkania z Panią dietetyk. Wiele projekcji już oglądałam na temat zdrowego odżywiania, ale ta była najlepsza ze wszystkich.
Miłą forma przekazu, konkretne rady dr n. med. Kingi Kupczyk i wskazówki jak się odżywiać w ciąży, a także w okresie karmienia naturalnego i o co dbać w diecie naszych dzieci.

Kolejny blok tematyczny przedstawiła Paulina Holtz ("Klanowa" Agnieszka :-)) i dotyczył produktów OsmozaCare. Pani Paulina prowadziła zresztą całe spotkanie i to w sposób rewelacyjny! Dawno nie widziałam osoby, która z pasją odnosiła się do swojego macierzyństwa.
Produkty OsmozaCare  które prezentowała są prawdziwą nowości, nad którą warto się pochylić. Osobiście, z czystym sercem mogę polecić preparat na opryszczkę, który zakupiłam podczas innych warsztatów, a który świetnie się spisuje.

Było też wystąpienie o kosmetykach CutisHelp mini z naturalnym olejem konopnym - idealnym dla dzieci, które mają problemy ze skórą.
Parę próbek przywieźliśmy, więc przetestujemy.

Kolejne wystąpienie należało do Pani ginekolog, dr Marty Monist z Lublina, która opowiedziała o prawidłowym dbaniu o higienę, a także o aktywności fizycznej w czasie ciąży, co wolna, a co nie, opowiadając też anegdoty ze swojego doświadczenia.
Bardzo podobała mi się ta prezentacja.

Następne wystąpienie miało formę quizu. Razem z prowadząca (przedstawicielką ASA, polecająca preparat  LaciBios Femina) odpowiadaliśmy na pytania dotyczącego zdrowia intymnego kobiet.
Dobrze, że razem z prowadzącą to robiliśmy, bo 3 pytania miałabym niezaliczone. Na koniec z tych ankiet, było losowanie i nawet mi się poszczęściło, bo wygrałam jeden z zestawów z produktami firmy. :) Zresztą każda z uczestniczek spotkania będzie miała okazję przetestować jak działa doustny probiotyk LaciBios Femina, bo w paczce każdy taki znalazł.

Ostatnie wystąpienie należało do Pani położnej Renaty Piron (Akademia z Brzuszkiem), która opowiedziała o trudach porodu, jak i najpiękniejszej nagrodzie końcowej.

Spotkanie zakończyło się losowaniem nagród, wśród osób, które wypełniły ankietę dotycząca warsztatów świadoma mama. Podsumowując spotkanie bardzo udane. Organizacja wzorowa, wykłady ciekawe i świetnie przekazane, prowadząca na szóstkę.
Wielki ukłon w stronę organizatorów za to, że zadbali, aby każdy obecny na spotkaniu wyszedł z upominkiem. Jedynym minusem, do którego mogę się przyczepić, to niektóre mamusie, które zbyt głośno ze sobą rozmawiały i rozbawione maluchy -  Szkoda, ze nie było osobnego pomieszczenia dla maluszków i animatora (tak jak na pierwszym spotkaniu).

Zapomniałam wspomnieć, że każda obecna na spotkaniu mamusia mogła sobie zrobić mini sesję z brzuszkiem lub z maluszkiem.


Ich próbkę oraz wszystkie zdjęcia z tego artykułu możecie zobaczyć dzięki uprzejmości świetliste.pl.

Zdjęcia wyszły świetne! :-)
Najbliższe warsztaty:
  • 25 maja w Poznaniu
  • 13 czerwca w Toruniu,
  • 27 czerwca w Lublinie.
    Serdecznie polecam!

1 komentarz:

  1. Zaczynam żałować, że nie pojechałam, widzę, że było naprawdę przyjemnie.

    OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...