Ads 468x60px

poniedziałek, 20 maja 2013

Otwieramy tajemniczy karton od Caretero!

Niedawno pisaliśmy o Tajemniczym kartonie od Caretero. Dzisiaj Dorotka i Pawełek mieli za zadanie otworzyć ooogromną paczkę, która dzięki programowi Caratero Testero - zagościła do naszego domu.
Dzieci znalazły w środku Caretero Shifter - fotelik dziecięcy dla maluchów w przedziale wagowym 15-36kg.
Dorotka fantastycznie poradziła sobie z rozpakowaniem przesyłki.:-)

Caretero Shifter wygląda bardzo solidnie i daje poczucie, że stoi przed nami "profesjonalista od bezpieczeństwa". Głęboki zagłówek i zabudowane boki powodują schowanie pasażera w bezpieczną skorupę, która podczas wypadku bezpiecznie przytrzyma jego głowę i zadba o bezpieczeństwo kręgosłupa.
"Mali ciekawscy" postanowili sami wziąć sprawy w soje ręce i zrobić poważne przymiarki...
Jak widać, fotelik pasuje na mniejszego i większego podróżnika.
Na pochwałę zasługuje nowatorski system rozkładania fotelika - rośnie on wraz z dzieckiem - także wszerz. Proces regulacji wysokości fotelika jest bardzo prosty, wystarczy wcisnąć czerwony guzik i już można ustawić interesującą nas wielkość.
Zdjęcia producenta idealnie przedstawia minimalne i maksymalne rozłożenie wysokości oparcia.

autor: Caratero

Całe to rozwiązanie ma tylko jedną wadę - jeżeli mamy mniejszy samochód - foteliki będą się poszerzały a my będziemy musieli pomyśleć o "transformersie". ;-)

Nasz podróżnik na pewno nie zmęczy się w czasie podróży - krzesełko posiada dwustopniową regulację nachylenia i bardzo wygodne, ergonomiczne podłokietniki.

Pawełek bardzo polubił Caretero Shiftera. Jak widać, ma bardzo fajny, "kosmiczny" wygląd, wykonany jest z delikatnego, "pyłkoprzyciągającego" materiału, który łatwo można ściągnąć i w razie potrzeby wyprać.
Koniecznie zajrzyjcie na stronę Caretero Shifter (http://www.caretero.pl/253_Shifter.html) - znajdziecie tam siedem dostępnych kolorów - na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
Polecamy!
PS: Producentem maskotki na pasy jest Babyono.

5 komentarzy:

 1. Wow! Aż rumienię się ze wstydu, na czym moje dzieciaki jeżdżą :-/

  OdpowiedzUsuń
 2. Sprawia wrażenie bardzo wygodnego. Niech Wam służy.

  OdpowiedzUsuń
 3. mamy model tej marki, ale inny niż ten na zdjęciu.

  OdpowiedzUsuń
 4. :) Fajny fotelik :) My jesteśmy bardzo zadowoleni z łóżeczka, firma faktycznie godna polecenia ;) Niech służy dobrze i bezpiecznej podróży!:)

  OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...