Ads 468x60px

środa, 22 maja 2013

Lulek.tv: Wspaniała zabawa dla przedszkolaka!

Jednym z najpopularniejszym artykułem na naszym blogu, jest post Dzieci.WP.pl: Test taty i 4-latki. Dziękujemy! :-) Dzisiaj postanowiliśmy przetestować serwis Lulek.tv.

Lulandia wita wszystkich swoich gości piękną, kolorową animacją.- przedszkolaki się cieszą a rodzice mogą nacieszyć się chwilą dla siebie. :-)
Na Lulek.tv jest kilka gier za darmo. Jednak najlepsza zabawa zaczyna się w wersji Premium - proszę się nie obawiać kliknięcia w cennik, jest on bardzo przystępny - od 1 złotówki za dzień, do 46 złotych za pół roku zabawy i bardzo fajny zestaw upominków.

Dorotka bardzo lubi zwierzęta, więc często gra "na farmie". Poznaje tutaj życie na wsi: opiekuje się zwierzętami, pracuje na roli a nawet samodzielnie wytwarza prąd z przydomowej elektrowni wiatrowej.
Gdy klikniemy na dowolny element ekranu, postacie zaczynają się ruszać, możemy usłyszeć jakie wydają dźwięki i poznać ich zwyczaje, opowiedziane w krótkim wierszyku: "Kura znosi jajka i wesoło gdacze".

Drugą ulubioną krainą Dorotki jest las. W tej części Lulandii możemy poznać owoce leśne, usłyszeć dzięcioła i...
zobaczyć co się czai w zaroślach nocą:
"Wilka się boją zwierzęta w lesie, jest bardzo groźny. Lecz jak wieść niesie, to również znany wokalista. Wyje po nocach, co za artysta!"


Musicie wiedzieć, że na Waszego malucha czeka tutaj wiele gier edukacyjnych. Dzieci mogą grać na różnych instrumentach, uczyć się literek, angielskich słówek, geometrii i algebry. Wszystko to podane jest w bardzo atrakcyjnej formie.
Nasza córka, jako operator windy, bardzo szybko pojęła podstawy dodawania i odejmowania. Opiekę dydaktyczną nad Lulek.tv sprawuje Instytut Pedagogiki Uniwersytetu Wrocławskiego.

O! Jeżeli macie jeszcze problemy z myciem włosów, tutaj malec może poćwiczyć "na sucho"!

Dziewczynki już tak mają, że laleczki ubierają... No to w Lulandii mogą ogolić i ubrać tatę, :-)

Bardzo podobają mi się zadania "socjalizujące". Dzieci poznają różne zawody, mogą same przygotować pizzę, zrobić pranie, przyciąć trawnik... na pewno domyślacie się, że w zagrodzie trzeba wyszorować konia!?
Czy Wasze pociechy umieją już nakryć stół?

Lulek.tv to radość odkrywania. Pomysłowość autorów bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.
Z Dorotką powiemy Wam w sekrecie... poszukajcie toalety. :-)))))

Znajdziecie też katalog z piosenkami dla dzieci - wszystkie na pewno będziecie znali ze swojego dzieciństwa.
To dobra okazja do wspólnego śpiewania i dobrej zabawy.

Drodzy czytelnicy, w Lulandii czas płynie bardzo szybko. Odkrywanie jej zakamarków na pewno nie znudzi się zbyt szybko dzieiciakom. Uwaga! Ostrzegamy, że Lulek.tv strasznie wciąga - dobrze, że można ustawić sobie ostrzeżenie, które po ustalonym czasie sugeruje opuszczenie stron tego projektu.PS: Dostępna jest też wersja anglojęzyczna serwisu.

Lulek.tv dodajemy do Naszych Ulubionych!  

1 komentarz:

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...