Ads 468x60px

niedziela, 19 maja 2013

Golec uOrkiestra w trasie koncertowej! Dorotka (z tatą) pierwszy raz na "dorosłym" koncercie.

18 maja Dorotka była na koncercie Golec uOrkiestra w Bydgoszczy. Koncert w HSW Łuczniczka odbył się przy komplecie publiczności, co było bardzo pozytywnym zaskoczeniem.
Nie licząc festiwali szantowych i jednego koncertu Trebuniów Tutków dla dzieci
- to był pierwszy "dorosły koncert" naszej dziewczynki.
Kapela z Milówki grała nam same najlepsze kawałki i najnowszą piosenkę Młody Maj - z płyty zapowiadanej na wrzesień.


Golec uOrkiestra - Młody Maj
Nowy singiel 2013
autor: GolecOrkiestra

Dorotka biegała, skakała i tańczyła przez calutki koncert - naprawdę nie wiem skąd w niej tyle siły. Tak czy siak, musiał tata wstać z krzesła i potańczyć z małolatą. :-) Najbardziej "artystycznie" wyszła nam "Lornetka".
Aaale ona oczywiście preferowała wszystkie skoczniejsze utwory. Wyginaliśmy twista z elementami tańca Johna Travolty & Umy Thurman w "Pulp Ficition" oraz nieśmiertelnymi, lednickimi "haczykami". :-) Ech, gdybym nie był na antybiotykach... Ostatnio zaniedbałem bieganie i moja kondycja jest blada - czego nie można powiedzieć o córeczce.
"Mała księżniczka" dotrwała do samego końca i poczekała za autografem i pamiątkowym zdjęciem.
Kochani, piszę Wam o tym koncercie, bo naprawdę świetnie się bawiliśmy - muzyka fantastyczna, teksty "z serca" i ludzie, którzy uciekli ze swoich miejsc, aby wspólnie pod sceną śpiewać i tańczyć.
Golcowie są właśnie w trasie koncertowej - sprawdźcie na ich stronie www.golec.pl rozpiskę i wybierzcie się na spotkanie z nimi. To będę dobrze spędzone ~2 godziny pozytywnych wibracji. Najbliższy koncert w naszym kujawsko-pomorskim odbędzie się 7 lipca na stadionie w Żninie.
Najważniejsze tak naprawdę jest to, aby razem przeżyć fajną przygodę na wspólnym wyjściu z dziećmi.

Naprawdę warto!

PS: Oczywiście tata zabrał dla dziecka bluzkę z krótkim rękawem - zupełnie nie tą, którą przygotowała mama Małgosia. Tym sposobem włóczyliśmy się po mieście nocą, z Dorotką w bluzie XXL. Fajnie jest być tatą! :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...