Ads 468x60px

czwartek, 16 maja 2013

17 maja 2013: Narodziny w sztuce - niezwykła wystawa fotografii o "pierwszych chwilach" / Europejskiej Nocy Muzeów w Bydgoszczy

17 maja 2013 r. o godz. 13:00 w Galerii Miejskiej BWA, mieszczącej się przy ul. Gdańskiej 20 w Bydgoszczy, odbędzie się wernisaż wyjątkowej wystawy pt. Narodziny w sztuce. Obok cudu narodzin, fotografie znanego bydgoskiego artysty Wojciecha Woźniaka ukażą również pełną pasji i zaangażowania pracę lekarzy, położnych i pielęgniarek w tym jakże szczególnym dla każdej kobiety momencie.
Wystawa potrwa do 7 czerwca 2013 r. i wpisuje się w tegoroczną edycję Europejskiej Nocy Muzeów, która odbędzie się z 18 na 19 maja 2013 roku.
Kuratorem wystawy został jej pomysłodawca - dr n. med. Maciej W. Socha, adiunkt w Katedrze Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Collegium Medicum UMK i pracownik Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy, natomiast organizatorem wystawy jest Dział Promocji i Informacji CM.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny! :-)

informacja, plakat i zdjęcie na podstawie CM UMK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...