Ads 468x60px

poniedziałek, 29 kwietnia 2013

"Świadoma Mama" wraz z ambasadorką kampanii Pauliną Holtz zapraszają do Bydgoszczy!

Portal Świadoma Mama zaprasza na bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży i młodych rodziców. Spotkania te odbywają  się w różnych miejscach w Polsce. Najbliższe odbędzie się
9 maja 2013 r. w Hotelu "Brda" , ul. Dworcowa 94 w Bydgoszczy (17.00-20.00)
Podczas warsztatów zostanie poruszone tematy intymne m.in. seksualnością w czasie ciąży i tuż po niej, dbanie o zdrowie intymne, dieta mamy i dziecka to tylko niektóre z tematów.
Na Świadomej Mamie byliśmy w październiku, wtedy miało ono temat Mamo bądź blisko! Kochaj, noś i przytulaj. Nam bardzo się podobało, dlatego zapraszamy na to najbliższe. Spotkanie jest bezpłatne, ale wymagane są wcześniejsze zapisy na to wydarzenie (http://swiadomamama.pl/%C5%9Bwiadoma-mama-intymnie-bydgoszcz).
Zapraszamy do śledzenia portalu www.SwiadomaMama.pl i polubienia na Fb.com/swiadomamama - znajdziemy tam wiele przydatnych informacji i zaproszenia na warsztaty w innych miastach.

4 komentarze:

  1. Nhờ thành phần dưỡng chất và dược chất đa dạng như vậy mà công dụng của nhân sâm hàn quốc tại hcm cũng vô cùng phong phú giúp con người bồi bổ sức khỏe và ngăn ngừa, điều trị nhiều thể bệnh khác nhau.

    OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...

Newsletter