Ads 468x60px

wtorek, 12 lutego 2013

prezentnawalentynki.com: Przez śmiech do lepszego małżeństwa

Już niedługo 14 lutego, Walentynki - dla jednych święto bardzo ważne - pomaga wyrazić uczucia, dla innych to tryumf kiczu i marketingu.
W naszym domu śmiejemy się z tego święta i oficjalnie je bojkotujemy, ale "serduszko to byś mógł mi kupić". ;-) Tak czy inaczej, chodzi tutaj o miłość.
O miłości, jak o każdym uczuciu - umiemy rozmawiać, albo "walczymy z samym sobą" i przez gardło nam nie przejdzie. Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo...

Drogi czytelniku! Jeżeli budujesz związek, który ma zakwitnąć w małżeństwie; jesteś już małżonkiem i czujesz, że dotarłeś do ściany - zastanów się nad propozycją prezentnawalentynki.com.
16 lutego 2013 odbędzie się w Bydgoszczy spotkanie z Markiem Gungorem pod tytułem Przez śmiech do lepszego małżeństwa.
Jest to seminarium pokazujące małżeństwo i narastające w nim problemy. Zabawne przykłady, jakie podaje Mark, mają w sobie tak wielki ładunek humoru i oryginalności, że trudno będzie powstrzymać się od powtarzania ich wszystkim znajomym. Jego prezentacje są pełne komizmu, a przez to łatwe do zapamiętania i bardzo praktyczne.
To ułatwia małżonkom przyswojenie wielu cennych spostrzeżeń i natychmiastowe zastosowanie ich w praktyce.Seminarium składa się z 3 tematów: Opowieść o dwóch mózgach, Klucz do niesamowitego seksu i Jak razem żyć i się nie pozabijać.

Aaaby dostać się na spotkanie, należy zarejestrować się na stronie prezentnawalentynki.com - otrzymamy specjalne zaproszenie / prezent - pudełko czekoladek wraz z biletem wstępu.

Zapraszamy! :-)

1 komentarz:

  1. Przeszla bym sie z samej ciekawosci, ale mieszkam zbyt daleko. Pozdrawiam jednak serdecznie i zycze Wam udanych walentynek wypelnionych smiechem :)

    OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...