Ads 468x60px

piątek, 11 stycznia 2013

Bazgroszyt.pl: Szlaczki, kolorowanki i "pisanki" - super obrazki dla przedszkolaka i uczniaka

Niedawno odkryłam coś, co zauroczyło mnie totalnie, a mianowicie Bazgroszyt.pl. To innowacyjne książeczki, gry, kolorowanki i zadania dla dzieci, które uczą i rozwijają wyobraźnię.
Dzieciaki z przyjaznymi "kredziakami" (kredko-bohaterami) Ryskiem, Kredzią i Kolorozaurusem, poznają ciekawostki ze świata i łączą je z twórczym działaniem. Maluchy znakomicie wyrabiają motorykę rąk, uczą się koncentracji i cierpliwości.

Od razu uprzedzamy - warto zarejestrować się w serwisie, aby mieć dostęp do darmowych zadań, gier i kolorowanek - zarówno tych do rysowania online, jak i części do wydruku.

Malowanki - dział pełen radosnych obrazków z naszymi bohaterami. "Mały plastyk" otrzymuje do dyspozycji paletę kolorów i podstawowy zestaw narzędzi - prostszy niż w Microsoft Paint, więc rysowanie powinno być przyjemnością dla dziecka i relaksem dla opiekuna.
Koniecznie odwiedźcie Wyspę Gier, która uczy przez zabawę.
Najbardziej spodobała mi się oferta działu Nauka Pisania. Znajdziemy tutaj wiele zadań dla początkujących kaligrafów. Zostały one "spięte" w tematyczne moduły, na przykład ćwiczenia dotyczące liter, cyfr.
W modułach znajdziemy kolorowanki, łączenie kropek, rysowanie szlaczków, labirynty.
Koszałki Opałki poćwiczą tutaj pisanie - tak jak to robiliśmy w zerówce. :-)
Każde ukończenie modułu możemy uczcić pokolorowaniem własnego dyplomu.
Na koniec proponujemy odwiedziny w dziale Kolorowanki 3D - koniecznie przygotujcie nożyczki! :-)
Gorąco polecamy Wam serwis Bazgroszyt.pl. Na tym portalu ciągle coś się dzieje ciekawego. Każdy znajdzie tutaj pomysł na kreatywne spędzenie czasu z dzieckiem.


PS: Na Bazgroszyt.pl znajdziemy ponad 300 darmowych kolorowanek dla młodszych dzieci i zadań dla młodych matematyków. Nie wszystkie produkty z bazgroszytowego sklepu udało nam się opisać - nocy i snu naszych dzieci by mogło nie starczyć. ;-)

5 komentarzy:

 1. Fajne. Narazie nie spr chyba, ze na sobie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. my korzystmy z Bazgroszytu. Fajna strona:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam po odbiór wyróżnienia Versatile Blogger Award http://mamajaga.blogspot.com/2013/01/versatile-blogger-award-i-czego-o-mnie.html

  OdpowiedzUsuń
 4. i ja ostatnio zakupiłam u nich szablony alfabetowe :-) fajna sprawa :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. adwokat rzeszów - dobry adwokat rzeszów i okolice

  OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...