Ads 468x60px

piątek, 28 grudnia 2012

Lilla Lou: Zeszyty Kreatywne dla "Lilla Girl"

Otworzyliśmy paczkę z Zeszytami Kreatywnymi od Lilla Lou.


To nasze pierwsze spotkanie z tym projektem i podchodziliśmy do niego z pewną rezerwą... Powiedzmy sobie szczerze - co można wymyślić nowego w temacie kolorowanek?!
Tak naprawdę, to nie do końca są "kolorowanki" - raczej trzeba to nazwać "rysowanki dla małej projektantki". :-) W albumach Lilla Lou spotykamy gotowe kontury postaci, które mamy "ubrać".


Możemy także znaleźć tu zarysy twarzy dla "małych makijażystek".


Pomysł bardzo nam się spodobał - autorzy nie ograniczają dzieci do odtworzenia własnej wizji kolorowanych postaci, lecz dają pole do popisu "małym fantastkom". To ciekawe podejście, które wydaje  się nam czymś nowym w ofercie skierowanej do dzieci. Dobre jest też to, że w Lilla Lou mamy kilka zarysów tej samej postaci - pozwala to na stworzenie unikalnych, własnych projektów na różne okazje.

Dorotka (4,5) spędziła nad tymi zeszytami parę ładnych chwil - do malowania używała pasteli, farbek, starych kosmetyków, klejów i różnych elementów dekoracyjnych - papier przyjął wszystko. :-) Jednak dla niej ten sposób spędzania wolnego czasu był zbyt wymagający - interesuje ją bardziej rysowanie na "dowolny temat" lub kolorowanie jednego, konkretnego obrazka - stąd podejrzewamy, że Zeszyty Kreatywne są raczej skierowane do starszaków. :-)


W ramach kategorii Nasze Ulubione odwiedziliśmy także stronę LillaLou.pl.
Oprócz podstawowych informacji o produktach, natrafiliśmy tutaj na serwis społecznościowy dla "Lilla Girl".

Chcielibyśmy przedstawić Wam kilka plusów tego "socjal portalu":

 • ciekawy pomysł na rejestrację - wymaga aktywacji przez e-mail rodzica i rząda podania daty urodzin przez "aktywującego dorosłego",
 • koncepcja kreatywnych zeszytów została przeniesiona także tutaj - można naszego awatara ubierać, malować, obdarować prezentami lub pupilem,
 • wraz z rejestracją otrzymujemy teczkę na zdjęcia naszych prac - pozwala nam to na prezentację naszych dzieł innym uczestniczkom społeczności "Lilla Girl" lub zgłoszenie projektu w licznych konkursach organizowanych przez właścicieli serwisu,
 • dostajemy ciekawe narzędzie do nauki podstaw języka angielskiego,
 • zarejestrowani użytkownicy, mają dostęp do bardzo bogatej oferty gier nie tylko dla dziewczyn,
 • genialnym działem jest "Sama tworzę" - znajdziemy tu wiele kreatywnych propozycji na spędzenie popołudnia z maluchem,
 • rozpieszczanie naszego awatara - nowe ubrania, makijaże, stroje, biżuteria, zwierzątko - wymaga od użytkownika portalu zakupów, za które płaci się punktami - możemy je zdobyć wysyłając odpowiedniego SMSa lub zarabiając je przez naukę angielskiego, zdobywając nagrody w grach serwisu.


Portal społecznościowy dla "Lilla Girl"

Zeszyty Lilla Lou są dostępne w salonach empik, Relay, Inmedio, Kolporter, Ruch S.A., Franpress Sp z oo, Garamond Press S.A., w sieci sklepów SMYK, na stronie LillaLou.pl/sklep/.

Zapraszamy także na fanpage www.fb.com/Lillalou.kreatywnie

Lilla Lou to nowy sposób spędzanie czasu z dzieckiem - pozwala rozwijać wyobraźnię, nie zamyka go w sztywnych ramach klasycznej kolorowanki, co pomaga mu umiejętnie kreować różne projekty. Dzięki połączeniu z portalem społecznościowym może wymieniać się swoimi doświadczeniami i porównywać swoje pomysły z innymi.

3 komentarze:

 1. Też mieliśmy przyjemność testowania Lilla Lou, super sprawa:)

  OdpowiedzUsuń
 2. tez mamy z takich zeszytów 9 :-) córka uwielbia je, jak również stronę internetowa cześto tam klika :-)

  OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...