Ads 468x60px

czwartek, 18 października 2012

Piraci mórz są tuż, tuż, tuż...

Powiedziałabym bardzo blisko, bo już jutro o 7.20 "Jake i Piraci z Nibylandii" sezon 2 w Disney Junior. Nasza Dorotka już nie mogła się dzisiaj doczekać i ciągle wypytywała ile jeszcze czasu musi minąć i ile musi się wyspać, żeby zobaczyć nowe odcinki. Nawet dziś w sklepie wypatrzyła wafelki Crunchella firmy Kupiec z Piratami i na kolację sobie zażyczyła. Smak super i zdrowe więc polecamy. :) Kto nie zna tego serialu to pokrótce streszczę. 


"Jake i Piraci z Nibylandii" opowiada o przygodach trójki młodych piratów, próbujących przechytrzyć kapitana Haka i jego towarzysza Swądka – dwóch bohaterów znanych widzom z filmu Disneya "Piotruś Pan". Iza, Fajtek oraz stojący na czele załogi Jake opuszczają kryjówkę na Wyspie Piratów i wraz z papugą o imieniu Czachuś wypływają statkiem Łajbkiem na poszukiwanie zaginionych skarbów. Kapitan Hak jest gotowy zrobić wszystko, aby zdobyć łup jako pierwszy. Jake będzie potrzebował pomocy swoich przyjaciół, aby go przechytrzyć i odnaleźć skarb. 
Fabuła prosta i ciekawa, a dzieciaki są zachwycone. Mi osobiście - jako mamie też bardzo podoba się ta seria, ponieważ w "ukryty" sposób edukuje moje dzieci - ucząc je współdziałania, podejmowania mądrych decyzji, a nawet wątki matematyczne są wciągnięte (poprzez zagadki z dopasowywaniem kształtów, liczeniem odległości, czy wzorami).
Ciekawa jestem czym jutro nas zaskoczą. :-)
Zapraszam na stronę Disney Junior, gdzie na dzieci czeka Wyspa Jake'a i prawdziwe pirackie zadania. Specjalnie dla fanów został przygotowany też konkurs związany z serialem
(17.10 - 28.10.2012r.), w którym wiele fajnych nagród jest do wygrania.


Dobrej nocy wszystkim życzę, już na rano budzik ustawiam :-)

3 komentarze:

 1. wszystko ładnie pięknie, tylko ta pora emisji...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nasze dzieciaki, zawsze przed 7.00 wstają,więc dla nas to wybawienie, bo jeszcze chwilka na kimanie jest:D chociaż wiem pora zabójcza

   Usuń
 2. oglądamy oglądamy :-)))) nowa seria super :-)

  OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...