Ads 468x60px

środa, 28 marca 2012

Zabawkowicz.pl: Dorotka i Pan Robótka "robią Afrykę"

Dzięki uprzejmości Zabawkowicz.pl trafił w nasze ręce "Pan Robótka". Byłam bardzo ciekawa tego zestawu kreatywnego, ponieważ pomysły przedstawiane na CBeebies, właśnie z tym "czarodziejem od plastyki" są przez moją córkę uwielbiane.


Trafił do nas zestaw do kolorowania i stworzenia dżungli. W opakowaniu były:
 • pisaki
 • pompony
 • klej
 • brokat
 • rozkładana kolorowanka ze stepem
 • zwierzątka do pokolorowania- żyrafa, zebra, słoń, lew, guziec.
Przyznam się, że zawiodłam się zawartością, od takie rozbudowane kolorowanki z logiem "Pana Robótki". 


Moja córka nastawiła się też na coś innego i wcale jakoś zachwytu nie wzbudził w niej ten zestaw, a nawet w pewnym momencie wywołał złość, bo trzy dołączone pisaki nie specjalnie chciały kolorować. Z trudami "Afryka" powstawała, głównie kolorowana pisakami (w nieznacznym stopniu użyłyśmy brokatu i pomponów). Zwierzątka zostały wycięte i mam w domu "czarny ląd", choć pozostaje wiele "ale".


Po przetestowaniu, akurat naszego zestawu, wiem, że nie kupiłabym go dziecku, bo według mnie strata pieniędzy. Kolorowanek w sieci jest tysiące i tylko czekają na wydrukowanie, brokat i pompony też średnio się sprawdziły - nam wrażenie, że dodane tak trochę na siłę.
Nie przekreślam jednak "Pana Robótki", bo pomysły ma świetne i na prawdę twórczo można spędzić z dzieckiem czas, chociaż ten zestaw według mnie nie wypalił. Na Zabawkowicz.pl są pokazane inne zestawy i stwierdzam, że tamte są bardziej kreatywne i moja czterolatka już się dopytuje czy kupimy taki z "oczkami" do robienia ludzików. :-)

4 komentarze:

 1. "Art Attak" też jest fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzamy się z opinią powyżej :)))

  OdpowiedzUsuń
 3. ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... ha ha

  OdpowiedzUsuń

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...