Ads 468x60px

wtorek, 31 stycznia 2012

Drogi rodzicu, zarażaj swoją pasją!

Dzisiejsza Gazeta.pl (2012-01-31) w artykule: Irak oczami dziecka. Ośmioletni fotograf i jego niesamowite zdjęcia, opisuje historię Qamara Hashima - 8. letniego chłopca, który robi genialne zdjęcia swojego najbliższego otoczenia.
To dobra okazja, aby napisać trzy słowa o zarażaniu pasją.
Drodzy rodzice, co lubicie robić "po godzinach"?
Czy zastanawialiście się nad tym, że Wasza pasja może być "młotkiem" w rękach dziecka, które pokocha to samo co Wy i... być może zostanie profesjonalistą w tej dziedzinie?
Twoim ulubionym zajęciem jest słuchanie muzyki? Świetnie! Możesz dziecku pokazać świat słyszany "Twoim uchem". Pokaż mu swoją kolekcję płyt, opowiadaj o artystach, słuchajcie razem "najlepszych kawałków" - to otworzy malca na nowe doświadczenia... Co ciekawe, to będzie jego ulubiona muzyka i tak jak my, będzie wracał do jego własnych lat 80-tych. :-)
Hobby naszej rodzinki jest fotografia, robimy naprawdę baaardzo dużo zdjęć. Podczas ubiegłorocznych wakacji postanowiliśmy zarazić naszym wariactwem Dorotkę (wówczas 3. latka). Na Allegro.pl kupiliśmy aparat Medion 4 MPix za "cenę szok". ;-) Małej bardzo przypadła do gustu nowa zabawka - robiła fotki "wszystkiemu co się rusza". Na koniec dnia oglądaliśmy jej prace na komputerze i wrzucaliśmy do internetowej galerii. Czy było warto?
Oceńce sami:


Pawełek


Motylki


Na dinozaurze


Magda i Paweł
Powodzenia! :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

 

Obejrzało nas

Tymczasem w Bydgoszczy...